2017 yılında Antalya fabrikamızda üretimine başladığımız dekoratif kültür tuğlaları , dekoratif kültür taşları , fiber duvar kaplama panelleri ile Türkiyenin bir çok bölgesinde bayilerimiz ve tasarımcılarımız aracılığıyla , duvarlarda hayat bulmaya devam ediyoruz..

İstanbul taş kaplama modelleri, taş kaplama fiyatları gibi merak ettiğiniz her konuyu açıklamak istiyoruz. Doğal taşlar kullanılarak ve bu taşların kalıpları alınarak, çok uzun yıllar kullanabileceğiniz duvar kaplamaları oluşturulmaktadır. Bu duvar kaplamalarının oluşturulma aşamasında alanında uzman olan, titiz bir şekilde süreci yöneten kişiler çalışmaktadır. Sosyal yapılarda, Kültürel alanlarda, Güzellik merkezlerinde, Spor salonlarında, Otellerde, Barlarda, Villalarda, Evlerde, Ve gün içerisinde karşılaşabileceğiniz pek çok alanda taş kaplamaları kullanılmaktadır. Uygulama aşaması çok pratiktir. Daha sonrasında kullanımı da oldukça kolaydır. Sık sık duvarlarınıza bakım yapmanıza ve bunun için ekstra bir maliyet ayırmanıza da gerek yoktur..

İstanbul dekoratif taş ve dekoratrif tuğla kaplama yaptırmak istediğinizde, sizleri bekleyen pek çok model bulunmaktadır.
Alaçatı Taşı
Peridot Kültür Taşı
Atacama Kültür Taşı
Profit Kültür Taşı
Ota Benga
Rustik Tuğla
Antik Tuğla
Eski Tuğla
Çıkma Tuğla
Harman Tuğla

Gibi tercih edebileceğiniz farklı modeller bulunmaktadır.

İstanbul Tuğla Kaplama Fiyatları

İstanbul tuğla kaplama fiyatları oldukça uygundur. Her bütçeye uygun modeller bulunmaktadır. Tercih aşamasında modelleri ve kullanacağınız yeri göz önünde bulundurarak etkili bir seçim yapabilirsiniz.

Bu kadar şık, estetik, dekoratif duran bir kaplama modeli için çok uygun ücretler ödediğinizde, siz de çok şaşıracaksınız. Her firmanın metrekare fiyatı farklıdır. Araştırma esnasında bir firma yüksek fiyat verdiğinde, diğer firmalar da yüksektir anlamına gelmemektedir.

Yaptırmak istediğiniz alanın genel dokusu, seçeceğiniz model ve renk gibi her unsur fiyata etki etmektedir. Kullanımı ve uygulanması oldukça kolay olduğu için, sıklıkla tercih edilmektedir. İletişime geçtikten çok kısa bir süre sonra harika bir kaplama modeliyle karşılaşmanız mümkün olacaktır.

Daha fazlası için:  https://istanbultuglakaplama.com/urunlerimiz/